• Toptanrulo.com bir Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret kuruluşuudur. Dekopano 2017 yılında kuruldu. 1. yılın sonunda elde ettiği mutlu müşteri kitlesini daha da genişletmek adına tasarım ürünlerin yanı sıra birçok yeni kategori ile müşterilerine  uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sağlamak için ürün yelpazesini genişletti ve genişletmeye devam ediyor.

  Güvenin, dürüstlüğün değil daha fazla kazanmanın ön planda olduğu bir dönemde ticarette güven ve dürüstlük değerlerini sahiplenmek, müşterilerimize bu hissi yaşatmak en büyük dileğimiz. Bu nedenle , keyifle ve dürüst insanlarla bir arada olmak, güvenle alışveriş yapmak için sizi her zaman dekopano.com’a bekleriz.

  Tüm iletişim ve şirket bilgilerimiz şeffaf bir şekilde aşağıda yer almaktadır. Teslimat, iade ve iptal işlemlerine dair süreçler de şeffaf bir şekilde ilgili sayfalarda siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur.

  Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret
  Adres :
  Üsküdar Fikir Sanat Merkezi
  Burhan Felek Köşkü Barbaros Mh. Veysi Paşa Sk. No:14 Üsküdar / İSTANBUL
  Email :
  [email protected](Haftaiçi 09:30- 18:00 arası ortalama 25 dk. içinde dönüş)
  Değerli müşterilerimiz sizlere en hızlı desteği verebilmek, telefonda bekletmemek adına iletişim formlarımız ve whatsapp destek hattımız ile hizmet veriyoruz.
  Whatsapp Destek :
  Whatsapp destek hattımıza erişmek için tıklayınız. (Hafta içi 09:30- 18:00 arası rtalama 25dk. içinde dönüş)
  Mersis No :
  5494369824400001
  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ETBİS Kayıtlı E-Ticaret Sitesi
  Telefon :
  08503051250  (Değerli müşterimiz, yoğunluktan ötürü telefonda bekleme süresi yüksek olabilir. Yazılı iletişim ile çok daha hızlı dönüş alabilirsiniz Hafta içi 09:30- 18:00 arası)
  Çalışma Saatlerimiz
  Hafta içi 09:30- 18:00 arası
  Dekopano @ 2017.

  Sizi korumak için gereken tüm önlemleri de almış bulunmaktayız.

   256 Bit SSL sertifikamızla tüm bilgileriniz şifrelenerek korunur.

  Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret